Horní Čermná Horní Čermná

Kontaktní informace

Obecní úřad Horní Čermná
Horní Čermná 1
561 56 Horní Čermná

T: 465 393 440
E: obec@hornicermna.cz
DS: y6ebmyv

Úřední hodiny

po 7:00 - 11:30 12:00 -17:00
st 7:00 - 11:30 12:00 - 17:00
pá 7:00 - 11:30

Hledání

Pozvánka k účasti v kampani "Chci výhodnější tarif"

5.5.2017   Iveta Pešková   Aktuality   Informace z obecního úřadu  


mobilní služby v České republice patří mezi nejdražší v Evropě. Proto jsme se v největší české spotřebitelské organizaci dTest, o.p.s. rozhodli uspořádat hromadnou změnu mobilních operátorů, ve které se pokusíme získat pro spotřebitele lepší služby za nejnižší možnou cenu. Jelikož se jedná o příležitost pro české spotřebitele, pomohlo by nám, kdybyste i Vy informovali občany ve své obci.

 

Čím více lidí se zapojí, tím větší máme šanci společně získat férovou cenu mobilních tarifů a vstřícné obchodní podmínky. Jak to funguje?

 

1. Spotřebitelé se nezávazně zaregistrují na www.chcivyhodnejsitarif.cz.  

Mobilní tafiry v České republice patří mezi nejdražší v Evropě. Pokuste se s námi změnit trh s tarify a zůčastněte se naší kampaně.

 

 

2. Dne 9. června proběhne aukce. Vítězem se stane nabídka s nejnižší cenou.

3. Do 30. června spotřebitelům zašleme na e-mail vítěznou nabídku. Nabídka je k ničemu nezavazuje a na její zvážení budou mít dostatek času.

 

Více informací o kampani Chci výhodnější tarif se dozvíte na webové stránce www.chcivyhodnejsitarif.cz. Pokud Vás kampaň zaujme, budeme rádi, pokud tuto informaci předáte dále, ať už v obecním či městském zpravodaji, na svých webových stránkách nebo sociálních sítích. Za tímto účelem Vám v příloze zasíláme přehledný leták.

Mobilní tafiry v České republice patří mezi nejdražší v Evropě. Pokuste se s námi změnit trh s tarify a zůčastněte se naší kampaně.